ВСІ КВАРТИРИ ПРОДАНІ 
Замовити
дзвінок
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Ім’я
Телефон
E-mail
Надіслати
ЖК Garden City Residence - Концепція – фото 1

Концепція комплексу Garden City Residence

Київ активно і щільно забудовується, все менше залишається парків і скверів. При цьому, стрімкий ритм життя в мегаполісі призводить до того, що сучасна людина втрачає зв'язок з природою, яка наповнює її життєвою енергією.

Натхненні традиціями європейських садів та східної філософії, творці комплексу Garden City Residence прагнули поєднати ритм життя мегаполісу з прагненням жити в оточенні справжньої природи. Кожна деталь в комплексі відповідає за підтримання комфортного, затишного і гармонійного образу життя його мешканців.

Завдяки ретельно підібраному озелененню житловий комплекс і його прибудинкова територія нагадують квітучий сад, оазис свіжості і натхнення посеред міської суєти і турбот. Жителю Garden City Residence, щоб задовольнити своє прагнення до природи, не обов'язково залишати межі комплексу. Адже тут у нього свій власний сад на даху, у дворі і в кожній деталі інтер'єру.

Ландшафтний дизайн прибудинкової території виконаний в стилі міського саду, манить своєю прохолодою, створюючи атмосферу камерності і таємничості. Де, як не в саду, можна спокійно почитати книгу, сидячи на лавці в тіні дерев, наглядаючи за дітьми, які радісно і гомінливо носяться по дитячому майданчику?

Особливою родзинкою проекту стала власна простора відкрита тераса на даху будинку. Територія площею понад 200 кв. м оформлена в стилі міського саду, де майбутні мешканці зможуть насолоджуватисяпанорамою міста, зустрічати світанки і відпочивати з друзями.

Garden City Residence - це європейська якість, екологічність і високі стандарти життя. Це життя класу Garden. Так прийнято жити в Європі.

Кто Строит