ВСІ КВАРТИРИ ПРОДАНІ 
Замовити
дзвінок
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Ім’я
Телефон
E-mail
Надіслати
ЖК Garden City Residence - Особливості квартир – фото 1

Особливості квартир в Garden City Residence

Сучасні комфортні квартири площею від 45 до 103 кв.м характеризуються функціональним плануванням та проектувались у відповідності до потреб і способу життя сучасної людини.

Кімнати в квартирах правильної форми. Відсутні «мертві» та темні зони, що непридатні до функціонального використання, проте відображаються на вартості квартири.

Глибина кімнат не перевищує 6м. Висота поверху – 3м. Завдяки цьому всі приміщення – просторі та світлі.

Квартири спроектовані за принципом функціонального зонування: спальня віддалена від вхідної та гостьової зони. Зона кухні збільшена, що дозволяє організувати в кожній квартирі кухню з гостьовою зоною.

Особливим підходом до організації простору виділяються квартири на 10-12 поверхах, де передбачені просторі лоджії та відкриті тераси.

Кожен мешканець може робити в своїй квартирі практично будь-яке перепланування: несучі конструкції розташовані тільки по зовнішньому периметру стін.

Дизайнерський центр ALAN-STYLE допоможе створити простір вашої мрії. Кожному з нас хочеться відчувати в своїй квартирі умиротворення і спокій, зануритися в приємну атмосферу справжнього затишку. Фахівці компанії знайдуть рішення, яке підійде саме вам, з урахуванням всіх ваших побажань, смаку і способу життя. Дизайн-проект інтер'єру квартири, розроблений ALAN-STYLE, включатиме повний пакет робочих креслень, а також тривимірні моделі, що дають повне уявлення про те, як виглядатиме майбутній інтер'єр вашої квартири.

Кто Строит