ВСІ КВАРТИРИ ПРОДАНІ 
Замовити
дзвінок
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Ім’я
Телефон
E-mail
Надіслати
ЖК Garden City Residence - Особливості квартир – фото 1

Інженерія комплексу Garden City Residence

ТЕХНОЛОГІЯ БУДІВНИЦТВА

  • будинок з монолітно-каркасної залізобетонної структури. Несучі стіни і колони виконані з монолітного залізобетону, що дозволяє реалізувати будь-яке перепланування квартири.
  • Зовнішні стіни викладені цегляною кладкою з утеплювачем Termolife або Rockwool, який забезпечує високий рівень тепло-і звукоізоляції.
  • фасад будинку облицьований гранітними плитами і декоративною штукатуркою компанії Ceresit, що захистить будинок від різких перепадів температур і опадів та збереже його бездоганний вид на довгий час.

КОМФОРТ

ОЗДОБЛЕННЯ КВАРТИР
всі квартири підготовлені під оздоблення: на стінах виконана якісна машинна гіпсова штукатурка, на підлозі - цементно-піщана стяжка (крім санвузлів).

ВІКНА
металопластикові віконні блоки з термостатом та двокамерним енергозберігаючим склопакетом з профільної системи REHAU. Практично у всіх квартирах площа вікон становить більше 65% загальної поверхні зовнішніх стін будинку, що забезпечує максимальну кількість сонячного світла в квартирі.

ЛІФТИ
2 безшумних швидкісних ліфта Otis здійснюють під'їзд з рівня підземного паркінгу.
Вантажопідйомність ліфтових кабін - 400 і 1000 кг.

ОЗДОБЛЕННЯ ЗАГАЛЬНИХ ЗОН
передбачений авторський дизайнерський проект оздоблення місць загального користування - вестибюля, ліфтових і міжквартирних холів. У декорі використовуються натуральне дерево та сучасні високоякісні оздоблювальні матеріали. Стіну вестибюля прикрасить вертикальне озеленення "Green Wall", що створить неповторний інтер'єр і подарує майбутнім мешканцям відчуття справжньої природи в своєму будинку.

КОМУНІКАЦІЇ

ВОДОПОСТАЧАННЯ
системи холодного та гарячого водопостачання, монтуються зі стійких та екологічно безпечних труб, легких в експлуатації. В кожній квартирі встановлюються прилади обліку.

ОПАЛЕННЯ
сталеві радіатори виробництва KERMI, KORADO. Регулювання тепловіддачі в квартири здійснюється за допомогою регуляторів прямої дії Danfoss.

ВЕНТИЛЯЦІЯ
припливно-витяжна з природним повітрообміном. Вентиляція кухонь, санвузлів і ванних кімнат передбачена окремими вентиляційними каналами.

КОНДИЦІОНУВАННЯ
передбачені місця для установки зовнішніх блоків.

ЗВ'ЯЗОК
виділена лінія Інтернет, мережа кабельного та супутникового телебачення, телефонний кабель.

СИСТЕМА БЕЗПЕКИ

  • цілодобовий контроль доступу.
  • відеоспостереження вхідних груп та паркінгу.
  • закрита територія внутрішнього двору та дитячого майданчику.
Кто Строит