ВСЕ КВАРТИРЫ ПРОДАНЫ 
Замовити
дзвінок
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Ім’я
Телефон
E-mail
Надіслати
Переваги розташування Фотографії

Переваги розташування Garden City Residence

Garden City Residence знаходиться в самому центрі Києва, де вдало поєднується близькість всіх пам'яток столиці і можливість тихого комфортного проживання. Резиденція розташована в затишній частині вулиці Златоустівській, яка віддалена від галасливих проспектів Перемоги та Чорновола. Поруч зосереджені найкращі дитячі сади і школи, лікувальні установи, бізнес центри, торгово-розважальні комплекси, ресторани, готелі світового класу - Hilton, Radisson Blu, Ibis та паркі зони.

Комфортне розташування будинку дозволяє за 10-15 хвилин дістатись до Хрещатика, Ботанічного саду ім. Фоміна, парку ім. Т. Шевченко, парку ім. Пушкіна. В пішохідній доступності знаходяться кілька станцій метро - Університет, Вокзальна, Золоті Ворота, Лук'янівська.

Центральна частина Шевченківського району міста завжди користувалася високим попитом з боку орендарів престижного житла завдяки близькості до розважальної та сервісної інфраструктури Києва. Крім престижності району, квартира в цій частині міста - є найкращою інвестицією в своє майбутнє, оскільки ціни в центрі Києва показують стабільну тенденцію до зростання.